Kredi & Sigorta

Kredi & Sigorta 2018-04-02T15:50:59+00:00

KREDİ

Özön Otomotiv’e gelin, hayalini kurduğunuz araca Vdf’nin size özel kredi çözümleri ile sahip olun !

Vdf’nin sunduğu kredi ürünlerinden bütçenize en uygun olanı seçin, çeşitli vade seçenekleri ve uygun faiz oranlarıyla rahat ödeyin.

  • Eşit Ödemeli Kredi: Vadeleri kendiniz belirleyerek eşit taksitler halinde ödeyebilirsiniz.
  • Kademeli artan kredi: Taksitlerinizin oranına, ilk artış ayına ve sıklığına kendiniz karar vererek dilediğiniz gibi ödeyebilirsiniz.
  • Ara Ödemeli Kredi: Önceden belirlediğiniz ara ödeme tutarlarını standart ödemelerinize ek olarak yapabilirsiniz.
  • Balon ödemeli kredi: Son vadenizi vdf belirler, kredinizin büyük bölümünü ise aylık küçük taksitler halinde ödeyebilirsiniz.
  • Değişken ödemeli kredi: vdf’nin tarafınızdan belirlenen kriterlere göre dilediğiniz dönemlerde farklı tutarlarda ödeme yapabilirsiniz. Kalan tutarları ise eşit taksitler halinde ödeyebilirsiniz.

Üstelik vdf’de diğer sigorta sistemlerinde olmayan birçok avantajlı sigorta paketi de bulunuyor. Sigorta ürünlerinden bir veya birkaçını seçerek tek planda ödeyebilirsiniz. Dilerseniz seçtiğiniz sigorta paketini ya da paketlerini kredi ödemelerinizle de birleştirerek avantajlı faiz oranlarından faydalanabilirsiniz.

Konfor Paketi’yle keyfinize bakın !

Aracınızın garanti kapsamında kalabilmesi için senede bir veya 15.000km’de bir periyodik bakıma girmesi gerekir. Konfor Paketi’yle min. 4, max. 6 periyodik bakımının kredizin içine dahil edebilirsiniz. Konfor Paket araç kredisine eklendiği için periyodik bakım ödemeleri de kredi vadesiyle birlikte size en uygun koşullarda, belirli aralıkla ödenir.

Tüm kredi ve sigorta işlemleriniz cebinizde !

vdf ve vdf Sigorta Mobil uygulamaları üzerinden tek tıkla kredi başvurusunda bulunabilir, mevcut kredinizi ve ödemelerinizi görebilir, sigorta yenilemelerinizi yapabilir, ister 2. el ister sıfır araçlarınız kasko ve trafik sigortası teklifleri alabilir, tüm yenilikler ve kampanyalardan haberdar olabilirsiniz.

SİGORTA

vdf Sigorta’nın birbirinden avantajlı sigorta seçenekleri ile içiniz hep rahat olsun !

vdf Sigorta’nın markalı kasko, Garanti Plus, Kredi Koruma Sigortası, Kredi Koruma Plus, Araç Değer Koruma ürünleri ile aracınız hep güvende.

Markalı Kasko: Yetkili servislerde orijinal yedek parçalarla onarım, yetkili serviste cam değişimi ve mini onarım garantisi, hızlı onarım ve ikame araç ayrıcalıkları ile size aracınızı her zaman güvenle kullanmanızı sağlayan kasko ürünüdür.

Garanti Plus: Garanti Plus, vdf’nin aracınız için sağladığı uzatılmış garanti sistemidir. Bu ürüne sahip olduktan sonra, aracınızın teminat dahilindeki onarımlarını yaptırabilir, otomobilinizi ve bütçenizi garanti altına alırsınız.

Garanti Plus  ile aracınızı alırken 2 yıllık fabrika garantisine ek olarak 3 yıla kadar daha fabrika garantisine hak kazanırsınız. Böylece toplam garanti süreniz 5 yıla kadar çıkmış olur. Garanti Plus  size 5 yıl boyunca güvence sağlamaya devam eder.

Garanti Plus, aracınızın trafiğe ilk çıkış tarihinden itibaren 24 aylık süre içerisinde satın alınabilir.

Kredi Koruma Plus: Kredi geri ödemeleriniz başladıktan sonra hesapta olmayan bir sorunla karşılaşırsanız vdf Kredi Koruma ürünü devreye girerek teminatlar dâhilinde kalan kredi borcunuzu tamamen kapatıyor.

Araç Değer Koruma: Araç Değer Koruma Sigortası ile aracınızın pert olması ya da çalınması durumunda kasko poliçenizin ödediği piyasa rayiç bedeliyle aracınızın ilk alındığındaki orijinal bedel arasındaki farkı öder, aracınızın değerini korunur.